Studio Fryzjersko-Kosmetyczne O’Key

Opening Hours on Mon-Thu: 9:00-18:00, Fri-Sun: 9:00-21:00

Education

Studio O’Key to nie tylko salon urody, ale także ośrodek szkoleniowy. Prowadzimy kursy fryzjerskie oraz pielęgnacji i stylizacji paznokci. System szkoleń oparty jest na wzorach amerykańskich i europejskich. Uczestnicy nabywają umiejętności podnoszące kwalifikacje zawodowe udokumentowane certyfikatem pozwalającym na wykonywanie zabiegów w sposób profesjonalny. Jest to możliwe dzięki najlepszemu przygotowaniu naszych instruktorów.

W cenę kursu wliczone są:
- narzędzia i akcesoria niezbędne do przeprowadzenia ćwiczeń praktytcznych w czasie trwania kursu
- koszt egzaminu końcowego
- certyfikat potwierdzający nabyte umejętności

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą wszelkie uprawnienia w zakresie prowadzenia kursów. Zajęcia praktyczne i teoretyczne odbywają się w doskonale przygotowanych gabinetach, z użyciem profesjonalnychy kosmetyków najlepszych światowych firm.

Kurs kończy komisyjny egzamin wewnętrzny. Po uzyskaniu oceny pozytywnej uczestnik otrzymuje imienny dyplom w języku polskim i angielskim stwierdzający posiadane umiejętności zgodne z wymaganiami standardów szkoleń na poziomie podstawowym, zaawansowanym lub mistrzowskim.

NASZE ATUTY:
- certyfikat w wersji polsko i obcojęzycznej oraz unijne zaświadczenie wg MEN o ukończeniu kursu stylizacji paznokci
- współpracujemy z urzędami pracy, które kierują osoby bezrobotne na bezpłatnie kursy w ramach przyuczenia do zawodu (finansowanie kursu przez unijny program)
- dogodne terminy kursów
- brak semestrów, naukę można rozpocząć w każdym momencie
- zajęcia w małych grupach (1-4 osoby)
- miła i kameralna atmosfera
- wykwalifikowana kadra
- położenie w Centrum Szczecina, w sąsiedztwie PKS, PKP oraz hoteli
- ekskluzywne i komfortowe warunki